LietuviškaiEnglish

Linijinių šokių programos Kaune,

Mažėja saulės , tamsėja vakarai, bet šokantiems linijinius šokius, tai nė motais! Groja gera muzika, šokis žinomas - galime šokti ne tik salėje, bet ir miesto šventėse, ką ir padarėme Rudens mugėje Laisvės alėjoje ir Šokančio senamiesčio šventės metu Vilniaus gatvėje. Ačiū aktyviausioms ir tikriausioms šokio fanėms - Jūsų veiduose šypsena ir užkrečianti nuotaika, geriausias pavyzdys visiems dar nešokantiems, kad linijiniai šokiai geriausias vaistas prieš rudeninę depresiją ;)
Fotogalerija

Norintiems pradėti

LAUKIAME JŪSŲ "Vienos linijos" naujose pradedančiųjų grupėse!!! Tvarkaraštyje pasirinkus grupę, Centre arba Vilijampolėje, pildyti registracijos anketą ir laukti kvietimo. Jei smalsu, kokie tai šokiai : Kviečiame registruotis į nemokamą užsiėmimą spalio 13 d. 17.30 val. arba 19 val., išbandyti ir likti su linksmu "Vienos linijos" kolektyvu!!!
Tvarkaraštis
Registracija
Kainos

Metas švęsti Harmony parke!

kartu su kantri ir linijinių šokių asociacija jungiamės į bendrą šventę
Registracija grupėse

Estija, Paide ir DUYD-X,

Didelis AČIŪ mūsų klubo šokėjoms, Estijos renginio "Dance untill you drop" fanėms, Jūsų dėka vasaros išvyka į Estiją tampa gražia tradicija:) Smagiai pakeliauta ir dar smagiau prisišokta!!!
Nepamirštamos akimirkos

VIENA LINIJA

Mūsų šokėjų pasirodymai video kanale

Mus rasite


Šokių klubas Viena Linija ©2006-2010 http://www.line-dance.lt/